ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
  09128654821

صنایع کاغذی تهران کاپ با توجه به جدایی ناپذیر بودن امر تولید و تعمیر و نگهداری دستگاه ها، در این راستا این واحد تولیدی با اعزام کارشناسان خود به  کشور چین و شرکت های سازنده ی دستگاه های تولید لیوان کاغذی، دانش این کار را بومی سازی کرده است.
این واحد تولیدی در پروسه ی فروش دستگاه ها به متقاضیان تمام اطلاعات مربوط به تعمیرات و تنظیمات دستگاه ها را در اختیار مشتریان عزیز و گرامی قرار می دهد.

اعم خدمات در این  زمینه :

1 - تعمیرات انواع دستگاه ها

2 - راه اندازی دستگاه های تولید لیوان کاغذی

3 -تنظیمات دستگاه های لیوان کاغذی

4 - تغییر قالب و سایز دستگاه های لیوان کاغذی

5 - قطعات دستگاه تولید لیوان کاغذی


در ادامه مقالاتی جهت رفع ایراد و تنظیمات دستگاه ها ارائه می گردد، در صورت کافی نبودن این اطلاعات می توانید با شماره های پشتیبانی این واحد صنعتی تماس حاصل فرمایید.

 مقالات:

اشکالات شایع لبه ی بالا لیوان «فر»

یکی از ایرادات و مشکلات که اکثر تولیدکنندگان گرامی با آن برخورد می کنند خراب شدن و صحیح نبودن فر بالا ی لیوان است. این مشکلات از چند ناحیه به وجود می آید و دلایل مختلفی دارد؛

یکی از این مشکلات ترکیدن لبه ی لیوان می باشد. این ترکیدن ناشی از مرطوب نبودن بالا ی لیوان و بعضا فشار زیاد چهار شاخ در بالا ی فلنج فر است. از دیگر اشکالات شایع می توان به چروک شدن دیواره و در نهایت خراب شدن بالای لیوان اشاره کرد، این اتفاق ناشی از خیس شدن بیش از حد کاغذ و یا چرب نشدن بالای لیوان است.

دوخت ناحیه ی کناری لیوان

این اشکال یکی از شایع ترین اتفاقات در هنگام تولید است. دوخت بدنه ی لیوان را دو عامل فشار و دما تعیین می کند. دما باید به میزان مناسب تنظیم گردد چرا که کم بودن دما باعث ذوب نشدن پلی اتیلن و زیاد بودن دما، باعث سوختن پلی اتیلن می گردد که در هر دو حالت نتیجه کار مطلوب نیست.

برای تست مناسب بودن دوخت دیواره ی لیوان، یک استروک دوخت شده را از لبه ی کناری پاره کنید. اگر دو لبه روی هم دوخت شده باشند در هنگام جدا کردن درگیر بودن دولبه قابل مشاهده هست. فشار هم مانند عامل دما در دوخت دیواره، نقش، آفرینی می کند. از این نیرو باید برای کاغذ های متفاوت فشارهای متفاوتی در نظر گرفت. زیاد یا کم کردن فشار توسط پیچ های کناری اهرم اتو صورت می پذیرد.

قطع شدن مکرر رول کف

در قسمت کناری دستگاه که رول کف روی آن نصب می شود تا قسمتی که رول در آن پانچ می شود مراحلی وجود دارد که رول را به سمت مقصد خود هدایت می کند.

در یک راستا بودن و در مرکز بودن رول کف، نقش اساسی در قطع نشدن رول ایجاد می کند. در بعضی از رول ها در قسمت ابتدا و انتهای رول، شاهد تاب زیاد رول هستیم. این تاب ناشی از ضربه خوردن رول و یا مرطوب شدن آن می باشد. برای رفع این مشکل  نظارت مداوم تا طی شدن این مقاطع از رول لازم و ضروری است.

جدا شدن لیوان از قالب ها در هنگام تولید

این مشکل ناشی از به هم خوردن اندازه ی استاندارد لیوان بوده و در بعضی مواقع ناشی از فشار کم اهرمی است که لیوان را درون قالب فشار می دهد.

افتادن لیوان از قالب نشانگر این است که لیوان به نسبت قالب بزرگتر شده است. برای رفع این مشکل کافی است قطعات T شکل  را در قسمت سر خط  تنظیم نماییم. به این صورت که لیوان تنگ تر شود و برای رفع ایراد به علت دوم کافی است ارتفاع اهرم فشار را به مقدار لازم افزایش دهیم.

دیدار شما از سایت

  کرج - محمدشهر

  شماره تماس فروش : 09128654821

  شماره تماس تعمیرات و خدمات فنی : 09125247858

 

 

تمام حقوق مادی و معنوی برای این وبسایت محفوظ است

لیوان کاغذی

دستگاه تولید لیوان کاغذی