ورود ثبت نام

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش

ایجاد حساب کاربری

گزینه های * دار الزامی می باشند.
نام *
نام کاربری *
رمز ورود *
تائیدیه رمز ورود *
نشانی پست الکترونیک *
تائیدیه نشانی پست الکترونیک *
  09128654821

مواد اولیه ظروف کاغذی را، کاغذ پلی اتیلن «pe coted» یا کاغذ روکش دار پلی اتیلن تشکیل می دهد. در کارخانه های کاغذ سازی، پس از تهیه ی رول کاغذ در گرماژ های ( وزن ) متفاوت، به وسیله دستگاه های  coted به ازای هر متر مربع 18gr پلی اتیلن روکش می شود. سپس این رول های عظیم در ابعاد مختلف برای مصارف گوناگون برش داده می شوند. 80% مواد اولیه ی ظروف کاغذی در کشور ایران وارداتی است. این واردات از کشورهای کره جنوبی، چین، اندونزی و هندوستان صورت می گیرد. که در این میان کاغذ چینی هم از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و کیفیت مناسبی دارد.
کاغذ مربوط به ظروف  کاغذی پس از حمل به ایران وارد چاپخانه های صنعتی می شوند و در این چاپخانه ها پس از چاپ طرح های مورد نظر برای تولید انواع لیوان  کاغذی با سایزهای مختلف، برش های مختلفی روی آنها صورت می گیرد. این برش ها توسط دستگاه های دایکات انجام می شود.
  مواد اولیه
کاغذی چاپ شده و برش خورده را اصطلاحا استروک می نامند. قسمت دیگری از مواد اولیه را رول تشکیل می دهد، این رول برای کف لیوان های کاغذی استفاده می شود. رول ها دارای عرض های متفاوتی هستند که بنا به تعریف هر لیوان از رول متناسب استفاده می شود.
شرکت تولیدی بازرگانی ظروف کاغذی تهران کاپ، در راستای خدمات مناسب به مشتریان خود، اقدام به واردات کاغذ در این زمینه کرده است و در حال حاضر آماده ی ارائه مواد اولیه ی مورد نیاز تولید ظروف کاغذی به تولید کنندگان گرامی می باشد.

دیدار شما از سایت

  کرج - محمدشهر

  شماره تماس فروش : 09128654821

  شماره تماس تعمیرات و خدمات فنی : 09125247858

 

 

تمام حقوق مادی و معنوی برای این وبسایت محفوظ است

لیوان کاغذی

دستگاه تولید لیوان کاغذی